Ürünlerimiz
Sepetim

Şartlar & Koşullar

Şartlar & Koşullar

Şartlar & Koşullar

Şartlar & Koşullar

BU İNTERNET SİTESİNİ, KULLANMADAN ÖNCE LÜTFEN AŞAĞIDAKİ KULLANIM KOŞULLARINI DİKKATLİCE OKUYUNUZ.

İşbu Sözleşme ("Sözleşme"), siz ve Egzotik Meyve Sepeti, Kısaca("egzotikmeyvesepeti.com") arasında akdedilecek bir sözleşmedir; Siteyi kullanabileceğiniz ve egzotikmeyvesepeti.com hizmetlerinden faydalanabileceğiniz şart ve koşulları belirtir. Söz konusu hizmetler arasında ürün siparişlerinin işlenmesi ve teslimatı ("egzotikmeyvesepeti.com Hizmetleri") bulunmaktadır. egzotikmeyvesepeti.com Kurumsal Müşteri Hizmetleri için özel şartlar işbu Sözleşmenin son bölümündedir; şart ekleri, uygulanabildiği veya tutarsız görüldüğü durumlarda söz konusu şartları hükümsüz kılar. egzotikmeyvesepeti.com Hizmeti ve Sitesini kullanımınız, aşağıda belirtilen şart ve koşulları kabul ettiğinizi gösterir. Tüm şart ve koşulları kabul etmiyorsanız, egzotikmeyvesepeti.com Hizmetlerini kullanmayınız.

 

İşbu Sözleşme veya Site hakkında herhangi bir sorunuz olursa, lütfen Sitemizin "Yardım" bölümünde bulunan Müşteri Sözleşmesi - Sıkça Sorulan Sorular kısmını inceleyiniz ya da +90 536 676 75 85 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri ekibimizi arayınız.

 

egzotikmeyvesepeti.com Müşteri Memnuniyet Garantisi

 

Tüm ürün ve hizmetlerimiz, %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile desteklenmektedir. Herhangi bir sebepten ötürü ürün ve hizmetlerimizden memnun kalmazsanız, istekleriniz doğrultusunda gerekli düzeltmeleri yapmak isteriz. Tek yapmanız gereken +90 536 676 75 85 numaralı telefondan bizi aramak, ejdermeyvesii@gmail.com adresi üzerinden bize ulaşmaktır. Meyve sebze ve çabuk bozulan ürünlerin iadesi için teslimat tarihinden itibaren veya ürün üzerinde yazılı olan son kullanma tarihine kadar -hangisi daha önce gerçekleşir ise- yedi güne sahipsiniz. egzotikmeyvesepeti.com, ürün değişimi veya alacak belgesi temin etmeden önce memnun kalmadığınız ürünün iadesini talep edebilir.

 

egzotikmeyvesepeti.com Hizmetleri

 

Site üzerinden sipariş verme: Siparişlerin, teslimatın yapılabilmesi için işlem kapanış saatinden önce alınması gereklidir (Ayrıntılar için aşağıdaki Ürün Teslimatı bölümüne bakınız). Sipariş işleminizi sürdürürken, uygun iletim pencereleri, ilgili teslimat ücretleri ve promosyonlar ekranda görüntülenecektir. Teslimat tarihinizden bir hafta önce de dahil olmak üzere herhangi bir zamanda sipariş verebilirsiniz. Söz konusu teslimata ilişkin olarak postalanan işlem kapanış saatine kadar, İnternet üzerinden (Sitedeki "Hesabınız" bölümünden) mevcut bir siparişi değiştirebilirsiniz (ürüne ekleme ve silme, süre ve teslimat zamanını değiştirme ve siparişi iptal etme dahil). Teslimat ve işlem kapanış saatlerini görüntülemek için, sitenin Teslimat Bilgisi bölümünü ziyaret ediniz. Değiştirilen siparişlerin fiyat değişikliğine tabi olacağını ve teslimat tarihi değişikliğinin, istediğiniz ürünlerin stoklarda bulunup bulunmadığı konusunda garanti vermeyeceğini unutmayınız. Sitenin "Hesabınız" bölümü aracılığıyla veya postalama saatleri içerisinde +90 536 676 75 85 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri Departmanımızı aramak suretiyle siparişlerinizi iptal edebilirsiniz. Müşteri Hizmet saatleri için lütfen sitenin "Yardım Al" bölümüne bakınız. Gerekli işlem kapanış saatinden sonra yapılan sipariş iptali,
(A) çabuk bozulabilir ürününüzün toplam TL fiyatının %100'üne (çabuk bozulan ürünler öncelikli sıralamaya alındığından ve tazelikleri garanti edildiğinden) ve buna ek olarak
(B) dayanıklı ürünlerinizin toplam TL fiyatının %25'ine tekabül eden oranda stoklama ücretinin talep edilmesi ile sonuçlanacaktır.

 

Fiyat ve Sağlanabilirlik: egzotikmeyvesepeti.com müşterilere en iyi ürünü en iyi fiyata sunma ilkesini benimsemiş bulunmaktayız. Teslimat adresinizin yakın çevresindeki rekabete kıyasla daha uygun fiyatlar sunmak için çabalıyoruz. Belirli ürünlerin fiyatları, son teslimat adresinize veya sepetinize ürün eklemeden önce seçtiğiniz adrese göre değişiklik gösterebilir. En yüksek kaliteyi güvence altına almak için her gün taze ürün satın alıyoruz. Hedefimiz her siparişte %100 kaliteyi elde etmek ancak ürünlerimizin çabuk bozulabilir yapısı göz önüne alındığında ürünler, zaman zaman kontrolümüzün ya da standartlarımızın altındaki kalitenin ötesinde piyasa koşulları nedeniyle sağlanamayabilir. Sipariş ettiğiniz ürüne oldukça benzer bir ürüne sahip olduğumuzda, söz konusu ürünü, sizin istediğiniz ürünün yerine ikame edebiliriz. Bu değişimden memnun kalmazsanız, lütfen ejdermeyvesii@gmail.com adresinden bize e-posta gönderin. Tüm siparişinizi yerinize getiremezsek, teslimattan önce size ulaşmak için azami çabayı göstereceğiz. Kontrolü tamamladığınızda, toplam fiyatınız yanlışlıkla yanlış fiyat listesi yayınladığımız ürünlerden sipariş vermediğiniz sürece garanti edilmektedir. Bu koşullarda, söz konusu yanlış fiyatlandırılan ürünleri teslim etmeme hakkını saklı tutmaktayız. Böyle bir durum söz konusu olduğunda, sizinle derhal iletişime geçilecek ve tabi ki kredi kartı veya hesabınız değiştirilecektir.

 

Çabuk bozulabilir ürünlerinizi sizin istekleriniz doğrultusunda imal etmemiz, seçmemiz ve ısmarlamamız nedeniyle, alışveriş sepetinizde gördüğünüz, tarafımızca kg/adet bazında belirlenen ürün başına fiyat, tahmini ağırlığa dayalıdır. Söz konusu ürünlere ilişkin nihai fiyat ise yine kontrolün tamamlanması üzerine görüntülenen kg/adet bazındaki fiyata dayalı olacak ancak gerçek fiyat, siparişiniz hazırlanıp tartıldığında belirlenecek ve teslimatla birlikte teslim edilen makbuzda belirtilecektir. Daima ürünlerinizin gerçek ağırlığı ile bağlantılı doğru fiyatları ödersiniz.

 

Lütfen dikkate alınız: Siparişinizi ya da sipariş etmek istediğiniz ürünün miktarını sınırlandırma hakkını saklı tutmaktayız.

 

Ürün Teslimatı: egzotikmeyvesepeti.com, ürünlerinizin kalitesini ve bütünlüğünü korumak için en kısa sürede teslim etmeyi amaçlar. Teslimat sonrasında da söz konusu kalite ve bütünlüğü sürdürmek için, çabuk bozulabilir ürünleri vakit kaybetmeden soğutmanızı veya dondurmanızı öneririz. Ürününüzün (dondurulma süresi hariç), teslimat tarihinden itibaren iki (2) saat boyunca, oda sıcaklığında (78 derece) tazeliğini koruyacağını garanti ederiz. Dondurulmuş ürünler mutlaka derin dondurucuya konmalıdır.

 

Ürünlerinizi teslim almak için, oturmaya ayrılmış bir daire veya evde yaşıyor olmanız ve sizin ya da kapıcınızın, seçilmiş teslimat saati süresince şoförümüzden ürünü almak için evde/evin yakınlarında olması gerekir. Bunlara ek olarak, egzotikmeyvesepeti.com verdiğiniz ikinci siparişten sonra, ürününüzü teslim alması için binanızda yaşayanlar arasından alternatif bir alıcı seçebilirsiniz. Söz konusu alternatif alıcı, seçtiğiniz teslimat süresince evde olmazsanız sizin yerinize ürünleri alabilir. Sizin teslimat için kabul ettiğiniz koşul ve şartlar, söz konusu alternatif alıcı için de geçerli olacaktır. Teslimat adresinde ürünleri teslim alan herhangi bir kimse, kesin surette ürünleri almaya yetkili olarak varsayılacaktır. Siz, kapıcınız veya alternatif alıcınız seçtiğiniz teslimat tarihinde evde/evin yakınlarında değil ise, sizinle iletişim kurabilmek için tüm ticari çabayı sarf edeceğiz. Bu durumda siparişiniz iptal edilecek ve yukarıda belirtilen iptal ücretini ödemekle sorumlu olacaksınız.

 

egzotikmeyvesepeti.com, meyve, sebze vb . dahil olmak üzere birçok ürün grubu için farklı kutu ebatlarına sahiptir. Bu ürünlerin ağırlıkları ve şoförlerimizin sağlıkları göz önüne alındığında, internet sitemizdeki ürün çeşitlilikleri için bazı satın alma limitleri benimsemekteyiz. Ayrıca yine güvenlik ile ilgili olarak, asansörsüz apartmanlarda bulunan ikinci kattan yüksek katlara teslimat yapmamakta ya da ikinci kattan yüksek katlara 3 kutudan teslimatı gerçekleştirememekteyiz. Asansörün bozuk olduğu durumlarda ise şoförlerimiz, ikinci kattan daha yüksek daireler ürün taşımamaktadır. Teknolojimiz, söz konusu limitleri dayatmamaktadır ancak müşterilerimize, bu sınırlılıklara uygun şekilde hareket etmelerini ve siparişleri sınırı aştığında gerekli kısıtlamalarda bulunabileceğimizi belirtiyoruz. Tekrar hatırlatmak gerekirse, bu sınırlandırmalar yalnızca teslimat ekibimizin sağlığı söz konusu olduğunda uygulanmaktadır. Anlayışınız ve katkınız için teşekkür ederiz.

 

Dağıtım personeli, teslimatı müşterilerimize taahhüt ettiğimiz sürede gerçekleştirebilmek için teslimatını yaptıkları ürünleri denetlemekle vakit kaybetmemektedirler. Siparişinizle birlikte aldığınız ürünlerin liste halinde sıralandığı bir fatura da tarafınıza gönderilir. Söz konusu faturanın bir örneği de internet sitemizin Hesabınız adlı bölümünde bulabilirsiniz. Siparişinizde eksik bir ürün var ise lütfen +90 536 676 75 85 numaralı telefondan Müşteri Hizmetlerini arayın veya ejdermeyvesii@gmail.com adresinden e-posta ile bize ulaşınız.

 

Uygunsuz hava şartları ve beklenmedik teslimat karışıklıkları söz konusu olduğunda, dağıtım programımızda belirli değişiklikler yapmamız ve dolayısıyla seçmiş olduğunuz teslimat tarihlerini ve saatlerini ertelememiz gerekebilir. Uzun süreli bir erteleme yapıldığında, müşteri hizmetleri temsilcisi, yeni teslimat süresini bildirmek için telefon ya da e-posta yoluyla size ulaşacaktır. Koşullar el verdiği sürece teslimatınız mümkün olan en kısa sürede gerçekleşecektir. Müşterinin rızası olmadığı sürece 9:00'dan önce asla sipariş teslim etmiyoruz. Eğer belirlediğiniz teslimat bölgesi (örneğin; cadde, sokak vb.) ya da günü uygun değil ise, teslimatı gerçekleştirmemiz güçleşebilir. Böyle bir durumda, en ideal teslimat yeri ve/veya tarihini belirlemek için sizinle iletişime geçilecektir.Sadece Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

 
Kredi Kartı İle Ödeme: Kredi kartınız ile siparişinizi girdiğinizde veya kapıda kredi kartı ödemesi ile tahsil edilecektir. Belli başlı çabuk bozulabilir ürünler ağırlıklarına göre fiyatlandırıldıkları için, siparişiniz hazırlanıp tartılana dek gerçek fiyat bilinemediği için, çabuk bozulabilir ürünlere yönelik olarak hesaplanan maliyetin %125'i kadar kredi kartı yetkisi talep etme hakkını saklı tutmaktadır. egzotikmeyvesepeti.com, yanlış, süresi dolmuş ya da limiti aşılmış kartlar kullanmak suretiyle verilen siparişleri işleme almayacaktır. Bu tür durum meydana geldiğinde sizinle derhal iletişime geçilecektir. egzotikmeyvesepeti.com Hizmetlerinden yararlanma hakkınız, egzotikmeyvesepeti.com ve/veya kredi kartınızı veren kurum tarafından belirlenen bazı sınırlandırmalara tabidir.

 

Cari Hesap Ödemesi: Siparişiniz için cari hesabınızdan ödeme yapmaya yetkili olmanız için şu üç şartın gerçekleşmesi gerekmektedir:
1) En az iki adet ön sipariş vermeniz, siparişi teslim almanız ve ödemesini yapmanız;
2) egzotikmeyvesepeti.com müşteri hesabınıza eklenen geçerli bir kredi kartının olması ve
3) egzotikmeyvesepeti.com müşteri hesabınızın iyi bir itibarının olması.

 

Cari hesap ödemeniz, gıdalarınız hazırlanıp tartıldıktan sonra işleme girecektir. egzotikmeyvesepeti.com, yanlış veya limiti aşılmış kredi kartlarının kullanılması suretiyle verilen siparişleri işleme almayacaktır. Böyle bir durum söz konusu olduğunda sizinle derhal iletişime geçilecektir. Ancak egzotikmeyvesepeti.com, böyle bir siparişin işleme alındığı durumlarda henüz ödemesi yapılmamış işlemler için karşılık alma hakkını saklı tutar. egzotikmeyvesepeti.com, cari hesap ödemelerini otomatik olarak iki defa kontrol eder.

 

egzotikmeyvesepeti.com, vadesinin gelmiş olmasına rağmen herhangi bir ücret ya da tutarı ödemezseniz veya yeniden teslimat/yeniden depolama ücretlerine tabi tutulduysanız, egzotikmeyvesepeti.com söz konusu tutarı doğrudan Müşteri Hesap Bilgilerine yansıtabilir ya da egzotikmeyvesepeti.com Hizmetlerine erişiminizi durdurabilir veya sonlandırabilir. egzotikmeyvesepeti.com Hizmetlerinden yararlanma hakkınız, egzotikmeyvesepeti.com ve/veya bankanız tarafından belirlenen bazı sınırlandırmalara tabidir.

 

egzotikmeyvesepeti.com , çek senedi, ticket card veya üçüncü şahıs kuponlarını kabul edememektedir.

 

Üçüncü Şahıs Bilgi Sağlayıcıları ve İş ortakları: egzotikmeyvesepeti.com, belirli durumlarda kendisinin sahip olmadığı ya da işletmediği kuruluşlardan ürün siparişi yapmanıza ve ürün, bilgi ve hizmetleri teslim almanıza izin verebilir. Bu tür durumlarda egzotikmeyvesepeti.com, yalnızca sizin ve söz konusu işletmelerin arasındaki bağ görevini görür. Satın alma, ödeme, teminat, garanti, bakım ve söz konusu işletmelerden sağlanan ticaret, hizmet, bilgi, ürün siparişi ve teslim alımını ilgilendiren tüm diğer hususlar, müşteri sözleşmeleri ile poliçelerinde kapsanır ve tamamen siz ve söz konusu işletme arasındadır. egzotikmeyvesepeti.com, ticaret, hizmetler ya da üçüncü şahıslardan edinilen bilgiler hususunda açıkça ya da üstü kapalı olarak hiçbir şekilde temsil veya garanti sorumluluğu üstlenmez. egzotikmeyvesepeti.com söz konusu ürün, bilgi ve hizmetleri sağlaması, bu işletmelerce sağlanan ürün, hizmet ve bilgilerden ciro sağladığı şeklinde yorumlanmayacaktır.

 

Ruhsat ve Mülkiyet Hakları

 

Telif Hakkı ve Mülkiyet: Tüm Site içeriği, tasarımı, metni, grafikleri ve ara yüzleri; bu doğrultuda yapılan derleme, seçim ve düzenlemeler ve yazılımın tamamı, egzotikmeyvesepeti.com ' in mülkiyetidir ve bunları kullanma ruhsatı kendisine verilmiştir. Kendi kullanımınız doğrultusunda yalnızca egzotikmeyvesepeti.com sipariş vermek amacıyla siteyi görüntülemenize, elektronik olarak kopyalamanıza ve yazılı çıktısını almanıza müsaade edilmektedir. Sitedeki malzemelerin değiştirilmesi, dağıtım ya da yukarıda bahsi geçen amaçlar dışında yeniden üretim de dahil olmak üzere egzotikmeyvesepeti.com yazılı izni olmaksızın başkaca şekillerde kullanılması kesinlikle yasaktır. egzotikmeyvesepeti.com ve/veya üçüncü şahıs içerik sağlayıcılarının bu malzemelerin sahibi olduğunu ve telifli malzemeyi indirerek söz konusu mülkiyet haklarının hiç birini edinemeyeceğinizi kabul etmiş sayılırsınız. Bu doğrultudaki herhangi bir kullanım, egzotikmeyvesepeti.com yazılı bildirimi üzerinde derhal sonlandırılacaktır.

 

Ticari Markalar: "egzotikmeyvesepeti.com", tüm egzotikmeyvesepeti.com logoları ve tüm başlıklar, karakterler, isimler, grafikler ile buton ikonları, egzotikmeyvesepeti.com hizmet markaları, ticari markaları ve/veya aynı zamanda ticari takdim şekilleridir. egzotikmeyvesepeti.com Hizmetleri ve Sitede bulunan tüm diğer ticari markalar, hizmet markaları, ürün isimleri ve şirket isimleri ile logoları, ilgili sahiplerini mülkiyetidir ve bu Siteyi ya da egzotikmeyvesepeti.com Hizmetlerini kullanarak, söz konusu marka, logo ya da isimlere yönelik herhangi bir mülkiyet hakkı edinemezsiniz.

 

egzotikmeyvesepeti.com Hizmetlerine Erişim

 

Erişim: Tüm ekipman ve hizmetleri temin edebilecek, egzotikmeyvesepeti.com ve Siteye erişmeniz için gerekli olan tüm bilgi, telefon ve diğer görevlerden sorumlu olacaksınız. egzotikmeyvesepeti.com Sitesindeki faaliyetlerinizin yürürlükteki tüm yasalar ve işbu Sözleşme çerçevesinde yürütüleceğini kabul etmekte ve yetişkin olduğunuzu (18 yaş ve üstü), işbu Sözleşmeyi akdetmeye ve yükümlülüklerinizi yerine getirmeye mezun ve yetkili olduğunuzu beyan etmektesiniz.

 

ID Numarası ve Şifreler: egzotikmeyvesepeti.com Hizmetlerine erişim, kayıt esnasında sizin seçmiş olduğunuz kullanıcı adı ve şifre kullanılarak sağlanır. Herhangi bir kişi tarafından hesabınıza yetkilendirilmiş veya yetkisiz erişim sağlanmasından tamamen siz sorumlusunuzdur. Şifrenizin gizliliği ve şifre ile egzotikmeyvesepeti.com Hizmetlerinden faydalanmanızdan doğan tüm ücretlerin sorumluluğunu taşımayı, şifrenizin herhangi bir şekilde yetkisiz olarak kullanılması durumunda derhal egzotikmeyvesepeti.com bildirimde bulunmayı ve egzotikmeyvesepeti.com bildirimde bulunana kadar faydalanılan tüm egzotikmeyvesepeti.com Hizmetlerinden sorumlu olacağınızı kabul etmektesiniz.

 

Hesabınız: Tarafınızdan veya egzotikmeyvesepeti.com Hizmetlerinden faydalanması için hesap ve şifresini kullanmasına izin verdiğiniz herhangi bir şahıs tarafından kaynaklanan uygulanabilir vergi ve alımlar dahil olmak üzere hesabınıza yansıtılan tüm ücretlerden sorumlu olmayı ve bunları zamanında ödemeyi kabul etmektesiniz. Adres, ödeme bilgileri, telefon numarası, e-posta adresi ve teslimatınızın alternatif alıcısı dahil olmak üzere tüm hesap bilgilerinizi güncel tutmayı kabul etmekte ve onaylamaktasınız. Bilgilerinizi, İnternet Sitesindeki Hesabınız bölümünden ya da Müşteri Hizmetleri departmanımızla iletişime geçerek güncelleyebilirsiniz. Lütfen kredi kartı ve diğer ödeme bilgilerine ilişkin ayrıntıları e-posta yoluyla göndermeyiniz. Sahte bilgi sağlamayacağınızı, egzotikmeyvesepeti.com sağladığınız tüm bilgilerden tamamen sorumlu olduğunuzu ve sizin hesap ve şifrenizle gerçekleştirilen tüm faaliyetlerin ve bilgisayarınızdan erişiminizin kısıtlanmasının sorumluluğunu üstlendiğinizi kabul etmektesiniz. Sitedeki tüm faaliyetlerinizde, yürürlükteki yasalara ve işbu Sözleşmeye riayet edeceksiniz. egzotikmeyvesepeti.com güvenlik sunucusu, ödeme bilgilerinizin İnternet üzerinde yol kat ederken okunamaması için söz konusu bilgileri şifreler. Ödeme bilgileriniz bize ulaşır ulaşmaz güvenli veri merkezine depolanır. egzotikmeyvesepeti.com , ödeme bilgilerinizin gizliliğinin korunması ve yalnızca egzotikmeyvesepeti.com Hizmetlerini size sağlarken bilgilerinize ihtiyaç duyan personellerin erişebilmesi için gerekli tüm çabayı sarf edecektir. Kayıt/sipariş formumuzda hassas bilgilerinize yönelik (kredi kartı numarası gibi) sorular ile karşılaştığınızda, söz konusu bilgi şifrelenecek ve şifreleme yazılımında muhafaza edilecektir. Sitemiz, kredi kartı ve banka hesap numaranızı, güvenli soket katmanı (SSL) şifreleme teknolojisi kullanılmak suretiyle İnternete aktarılmadan önce şifreler.

 

Düzeltmeler: Önceden bize sağlamış olduğunuz bilgileri güncellemek veya düzeltmek isterseniz, yeni bilgilerinizi ejdermeyvesii@gmail.com adresine gönderebilir ya da doğrudan egzotikmeyvesepeti.com sitesindeki Hesabınız adlı bölüme yönelerek, gerekli düzeltme ve güncellemeleri kendiniz yapabilirsiniz. Lütfen kredi kartı ve diğer ödeme bilgilerinizi e-posta yoluyla göndermeyiniz.

 

Gizlilik Politikası: Uygulamalarımızı anlamak için, lütfen egzotikmeyvesepeti.com Sitesi ziyaretlerinizi ve egzotikmeyvesepeti.com  Hizmetlerinden faydalanma koşullarınızı yönlendiren Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.

 

Kabul Edilebilir Kullanım Politikası

Size ait olan hesap ve şifre ile gerçekleştirilen tüm ve herhangi bir fiil ve kusurlardan tamamen tarafınız sorumludur. Aşağıdaki amaçlar doğrultusunda egzotikmeyvesepeti.com Hizmetlerinin kullanılması dahil ancak bununla sınırlı olmamakla birlikte herhangi bir kabul edilemez faaliyette bulunmayacağınızı kabul edersiniz:
(a) istenmeyen iletileri, zincirleme mektupları veya istenmeyen ticari e-postaları yaymak veya aktarmak;
(b) belirli bir şahsa küfürlü, müstehcen, pornografik, alçaltıcı, taciz edici, saldırgan, amiyane, tehdit edici ya da kötü niyetli içeriğe sahip materyalleri yaymak ve aktarmak;
(c) herhangi bir şahsın telif hakkını, ticari markasını, patentini, ticari sırrını ya da diğer fikri mülkiyet haklarını gerçekten veya potansiyel olarak ihlal eden dosya, grafik, yazılım ve diğer materyalleri yaymak ve aktarmak;
(d) sahte bir kimlik yaratmak veya gerçek kimliği veya kökeni saklayarak herhangi bir şahsı kandırmak;
(e) herhangi bir ithalat/ihracat yasasını, mevzuatı ya da Türkiye Cumhuriyeti, daireleri ve otoriteleri tarafından getirilen kısıtlamayı ihlal edici nitelikteki ileti ve içerikleri, gerekli onaylar, ruhsatlar ve istisnalar olmaksızın göndermek, yeniden ihraç etmek veya indirilmesine müsaade etmek;
(f) egzotikmeyvesepeti.com Hizmetlerinden faydalanan diğer hesaplarına ya da herhangi bir bilgisayar ağına müdahalede bulunmak, sekteye uğratmak veya yetkisiz erişim sağlamaya çalışmak;
(g) virüs, Truva atı ya da diğer zararlı kod programlarını yaymak veya aktarmak;
(h) egzotikmeyvesepeti.com tarafından İşbu Sözleşmenin niyet mektubuna aykırı olduğu düşünülen herhangi bir fiil gerçekleştirmek.
Whatsapp