Ürünlerimiz
Sepetim

Egzotik Meyveler

Altın Çilek
Yeni
Güney Amerika bölgesinde yetişen physalis, altın çilek ismiyle özellikle ülkemizde son zamanlarda adı oldukça sık duyulan meyve çeşitleri arasında yerini almıştır. Oval şekilli yapraklara ve çan görünümünde beyaz ve sarı renkli çiçeklere sahip olan altın çilek bitkisinin olgunlukta torba ş..
0,00TL
Ananas
Yeni
Ananas içerisindeki antioksidanlar sayesinde toksinlerin atılmasına ve zinde hissetmenize yardımcı olur.Ananaslar evde nasıl kesilir?1 - Yaprakların bulunduğu üst kısmı kesin.2 - Ananası dik tutarak 4’e bölün.3 - Üst kısımda bulunan sert bölümü bıçak yardımı ile temizleyin.4 - Be..
0,00TL
Avokado
Yeni
Avokado genellikle yeşil renkte ve parlak bir renge sahip kabuğu olan, iri çekirdekli bir meyvedir. Daha çok Meksika ve Orta Amerika’ya özgü bir meyve olarak bilinir ve pek çok çeşide sahiptir. Tüketmek için yumuşak bir kıvama gelene kadar tam olarak olgunlaşmasını beklemek gerekir, yoksa tam olarak..
0,00TL
Hindistan Cevizi
Yeni
Hindistan Cevizi farklı şekillerde tüketilebilen lezzetli bir tropik bitkidir. Hindistan cevizi tirbuşon ile üç yerden delinerek içindeki suyu alınabilir. Kabuğu kırıldıktan sonra da içindeki beyaz meyve kısmı ayrılarak tüketilebilir. Hindistan Cevizi özellikle tatlılar ile birlikte sıklıkla kullanı..
0,00TL
Kivi
Yeni
Genellikle Türkiye'nin Doğu Karadeniz bölgesinde yetişen Doğu Karadeniz Kivisi, sulu yapısı ve hafif tatlı yapısıyla birlikte sahip olduğu lezzet ile de mutfaklarınızdaki yerini korumayı başarıyor. En sevilen meyvelerden biri haline gelmeyi başaran Doğu Karadeniz Kivisi, daha çok nemin ve yağış..
0,00TL
Liçi
Yeni
Genel  olarak Çin'in güneyinde yetişen tropik bir meyvedir, kral meyvesi olarak da anılır.  Yarı saydam-beyaz, üzüme benzer yumuşak kıvamda ve tatlıdır. Çinko, fosfor ve C vitamini zenginidir. Bu lezzetli meyve egzotik tadıyla sizi kendine bağlayacak. ..
0,00TL
Mango
Yeni
Mango adet üzerinden satılır. Tropikal bir meyve olan mango, meyvelerin kralı adıyla tanınır.Kabuğu soyularak, dilimlenerek yenebilir. Taze şekilde yenebilir veya şekerle pişirilerek marmelat haline getirilebilir, tatlıların içinde kendine yer bulabilir. Kokteyllerde, meyve suyu ve smoothie yap..
0,00TL
Muz
Yeni
Mineral, vitamin ve protein bakımından oldukça zengin bir besin olan muz ithal, önemli bir besin kaynağı olarak öne çıkıyor. Sevilen tadı ve farklı kokusuyla keyifle yenebilen ithal muz, en taze şekliyle hazırlanıp tüketicinin beğenisine sunuluyor. Kabuğundan arındırıldıktan sonra sade bir şeki..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Whatsapp